Naudojimosi sąlygos

Gėlės

Skintos gėlės, jų puokštės ar kompozicijos gali skirtis nuo pavaizduotų kataloge dėl sezoniškumo, nebūna visiškai vienodų dviejų gėlių. Taigi, puokštė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta mūsų internetinėje parduotuvėje. Mes stengiamės padaryti viską, kad gėlės ar puokštė būtų kiek galima panašesnė į tą prekę, kurią Jūs užsakėte. Taip pat mes negalime garantuoti, kad užsakymo vykdymo dieną turėsime ypatingų, egzotiškų gėlių. Norint užsakyti egzotiškų gėlių, užsakymą prašome pateikti prieš 7 dienas. Užsakymai vykdomi tik po apmokėjimo.

Mokėjimai

Užsakymą apmokėti galima pavedimu tiesiogiai į mūsų įmonės sąskaitą. Užsakymą apmokėti galite per PAYSERA ir PayPal sistemas. Visi mokėjimai yra apsaugoti SSL (Secure Socket Layer) raktu užšifruotu ryšiu, su sumania apsaugos nuo sukčiavimo sistema.

Kainos ir užsakymai

Į kainas, pateiktas internetinėje parduotuvėje, yra įskaičiuoti visi mokesčiai ( PVM ir kt.), išskyrus pristatymo mokestį Lietuvoje. Jis nurodomas pasirinkus pageidaujamą pristatymo vietą. Patvirtinę užsakymą gausite el. laišką su pilna užsakymo informacija. Prašome išsaugoti šį laišką ar bent užsakymo numerį iki užsakymo įvykdymo. 

Pristatymo kaina Šiauliuose 5Eur. Šiaulių apskrityje 10Eur. Dėl pristatymo.

Užsakymo atšaukimas

Užsakymus galima atšaukti prieš vieną darbo dieną iki pristatymo dienos telefonu +37068262275 arba gardenijosziedai@gmail.com. Užsakymo atšaukime būtina nurodyti užsakymo (sąskaitos-faktūros) numerį, gavėjo vardą ir adresą. Praėjus atšaukimo laikui, negarantuojame mokėjimo grąžinimo.

Pristatymas

Gauti užsakymai yra tvarkomi tą pačią dieną.Kiekviena skintų gėlių puokštė komponuojama Jūsų užsakymui individualiai, todėl puokštė gali skirtis, spalva, gėlių asortimentu, forma, dekoravimu, nuo pavaizduotos paveikslėlyje.
Užsakymai vykdomi tik gavus apmokėjimą.
Apmokėti užsakymai yra pristatomi  pageidaujamą dieną (dirbame kiekvieną dieną, taip pat ir švenčių dienomis) visoje Lietuvoje.
Mes neatsakome už pavėluotą pristatymą arba nepristatymą, jei pateiktas adresas buvo nepilnas ar neteisingas, užsakyme nenurodytas gavėjo telefono numeris.
Kiekvienas užsakymo pristatymas papildomai yra derinamas telefonu su gavėju ir atsižvelgiama į gavėjo nurodytą įteikimo laiką ir vietą. Todėl užsakymo įvykdymo laikas ir vieta gali skirtis nuo nurodyto užsakyme.
Gavėjo pageidavimu, gėlės gali būti perduodamos patikimiems tretiems asmenims.
Darbovietėje, neradus gavėjo, gėlės perduodamos jo bendradarbiams.
Nepavykus jokiais būdais pristatyti užsakymo, užsakovui apmokėjimas už gėles ir pristatymo mokestis negrąžinami.
Jei gavėjas atsisako priimti gėles, apmokėjimas užsakovui negrąžinamas.
Gavėjas negali reikalauti pakeisti užsakytų prekių į pinigus ar kitas prekes.
Pretenzijos iš gavėjo dėl kokybės priimamos tik užsakymo įteikimo metu.
  

Mes pasiliekame teisę, ypač Valentino dienos, Moters dienos, Motinos dienos, Tėvo dienos proga užsakymą pristatyti pagal mūsų galimybes, prieš tai suderinus pristatymo laiką su gavėju telefonu.

Pristatymo kaina Šiauliuose - 5 Eur, Šiaulių apskrityje - 10 Eur.

Garantija

Mums labai svarbu, kad užsakovas būtų patenkintas užsakymo įvykdymu. Garantuojame, kad visi užsakymai bus vykdomi profesionalų ir atitiks aukščiausius kokybės reikalavimus.